O NAS

Jesteśmy grupą doświadczonych motocyklistów, na dwóch kołach podróżujemy od lat. Naszą misją jest upowszechnianie odpowiedzialnej turystyki motocyklowej. W tym celu założyliśmy mototurismo.pl i organizujemy zagraniczne wycieczki motocyklowe. W kalendarzu naszych wypraw, obok wyjazdów dla miłośników motocyklowych winkli, znajdziesz także propozycje urokliwych, motocyklowych podróży krajobrazowych dla mniej doświadczonych motocyklistów.


Podróżując z nami, masz gwarantowany pełen pakiet świadczeń turystycznych, a do tego jesteś w pełni chroniony. W odróżnieniu od zdecydowanej większości podmiotów na rynku, zapewniamy wszystkie, wymagane do organizowania imprez turystycznych licencje i ubezpieczenia. ZOBACZ CERTYFIKAT GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ
Większość naszych wyjazdów charakteryzuje stacjonarne zakwaterowanie. Dzięki temu nie musisz codziennie wsiadać na motocykl i gnać przed siebie niezależnie od samopoczucia czy pogody. Z nami jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz, w grupie lub sam – tak jak lubisz.

Piotr
"Adventure can hurt you but monotony will kill you" (Przygoda może Cię zranić ale monotonia Cię zabije) - to motto życiowe Piotra, pomysłodawcy i założyciela mototurismo.pl, prawdziwego miłośnika podróżowania i aktywnego wypoczynku. Piotr jest doświadczonym motocyklistą mającym na koncie przygotowanie i poprowadzenie wielu motocyklowych wypraw. Jego wieloletnie doświadczenie w podrożowaniu motocyklem to dla Ciebie gwarancja profesjonalizmu, spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli powiemy, że Piotr to najlepiej znający Alpy motocyklista w Polsce to pomylimy się niewiele ... a może wcale?:)

Bartek
Nie znamy drugiej osoby, która miałaby tyle pasji i zainteresowań co Bartek. Niewiele jest tematów na które z nim nie porozmawiasz. Doświadczony nurek i miłośnik bezdroży, swego czasu uczestnik rajdów terenowych na quadach. Aktualnie zapalony motocyklista, a na co dzień, właściciel firmy zajmującej się osuszaniem wnętrz. Kiedy jedzie z nami na wyprawę, żadna ulewa nam nie straszna :)

Łukasz
Miłośnik przygód i poszukiwacz nowych wyzwań. Swoją przygodę z motocyklem rozpoczął zirytowany miejskimi korkami. Od tamtej pory jest zakochany w tym środku transportu. Doświadczenia nabierał uczestnicząc w wielu szkoleniach poprawiających technikę jazdy (m.in. California Superbike School). Swoją wiedzą zawsze chętnie dzieli się z innymi motocyklistami, bo jako ojciec dwóch córek, bezpieczeństwo na drodze przedkłada ponad wszystko. Jeśli tylko zechcesz posłuchać jego wskazówek, będziesz podróżować przyjemniej, pewniej i bezpieczniej.

Artur
Nasz mistrz dobrego nastroju. Zawsze wyluzowany i uśmiechnięty. Jak go poznasz przekonasz sie, ze nie da się go nie lubić. Były Mistrz Polski w wioślarstwie, miłośnik MTB, windsurfingu, snowboardu i narciarstwa alpejskiego. Doskonały fotograf i ciekawy świata motocyklista. Zupełnie nie rozumiemy dlaczego to zazwyczaj Artur, staje się ulubieńcem damskiej części podróżującej z nami grupy. Trochę mamy mu to za złe ;)


MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt