NASZA
OFERTA

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z moto-turystyką? Już podróżujesz, ale nie masz czasu na żmudne przygotowania i planowanie motocyklowej wyprawy? A może po prostu chcesz uprawiać turystykę motocyklową w grupie jej prawdziwych entuzjastów? Spełnij swoje marzenia i wyjedź z nami w emocjonującą, motocyklową podróż - niezapomniane wrażenia i zapierające dech w piersi widoki gwarantowane!


Podróżując z nami, będziesz mógł w pełni skupić się na przyjemności z jazdy motocyklem oraz podziwianiu niezapomnianych widoków, całą resztę ogarniemy za Ciebie. Większość naszych wyjazdów charakteryzuje stacjonarne zakwaterowanie. Dzięki temu nie musisz codziennie wsiadać na motocykl i gnać przed siebie niezależnie od samopoczucia czy pogody. Z nami jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz, w grupie lub sam – tak jak lubisz.

OFERUJEMY:
 • dobór najpiękniejszych, motocyklowych tras
 • sprawdzone, przyjazne motocyklistom miejsca noclegów
 • opiekę doświadczonego przewodnika
 • wyborne towarzystwo
 • lokalne „smaczki” i regionalne atrakcje

TO, O CO MUSISZ ZADBAĆ SAM TO:
 • prawo jazdy kategorii A
 • sprawny i przygotowany do podróży motocykl
 • ubezpieczenie motocykla w wariancie assistance
 • odpowiedni ubiór
 • „parę groszy” na wydatki w trakcie wyjazdu
 • dobry nastrójŻeby z nami podróżować nie musisz być prezesem, aktorem czy artystą, ani nawet wyznawcą "jedynej słusznej", jak to się zwykło w motocyklowym światku mówić, marki. Wystarczy, że jesteś fajnym człowiekiem i w miarę doświadczonym motocyklistą. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata z siodła motocykla. Dla Twojej wygody opracowaliśmy trzy formuły podróżowania, różniące się między sobą sposobem, w jaki Ty i Twoja maszyna, docieracie na miejsce początkowe wyprawy:


Formuła „Rail & Ride”*
Dojeżdżasz razem z nami swoim motocyklem, znaczną część podróży pokonując koleją ze specjalną platformą do przewozu motocykli. Nie tracisz dodatkowego czasu, bo pociąg, wraz z Twoim motocyklem, przemieszcza się nocą. W tym czasie Ty, razem z innymi uczestnikami wyprawy, śpisz w przedziale z kuszetkami. A kiedy budzisz się rano, jesz lekkie śniadanie, wsiadasz na swojego bike’a i wspólnie z nami rozpoczynasz właściwy etap podróży. Nasz „super pociąg” wyrusza z Wiednia, będziesz więc wcześniej musiał dojechać tam motocyklem. Możesz to zrobić indywidualnie albo razem z resztą grupy. Startujemy ze Śląska.

Formuła „Arrive & Ride”*
Na miejsce docierasz sam albo razem z nami „na kołach” czyli swoim motocyklem.
Formuła „Rent & Ride”*
Na miejsce docierasz sam lub razem z nami samolotem i z naszą pomocą wypożyczasz jeden z najnowszych modeli motocykli.
Formuła „Fly & Ride”*
Na miejsce docierasz sam lub razem z nami samolotem, a Twój motocykl dotrze na miejsce rozpoczęcia wyprawy fachowym i ubezpieczonym transportem samochodowym. Po zakończeniu imprezy dostarczymy go do Ciebie z powrotem.

* Formuła dostępna dla wybranych podróży.

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt